otwarte wtorek czwartek 9:00-11:00

Aktualności

Zapraszamy

Nasze propozycje na 2024 rok

UWAGA na końcu str. znajduje się łącze zgłoszeniowe.     Prosimy o korzystanie.

Bari – miasto i gmina w południowych Włoszech, położone nad Morzem Adriatyckim. Bari jest stolicą prowincji Bari i regionu Apulia

albo

Ochryda – miasto w południowo-zachodniej Macedonii Północnej, nad Jeziorem Ochrydzkim, u stóp gór Galiczica. Ośrodek administracyjny gminy Ochryda.


Tradycyjna wycieczka sierpniowa

Śląsk Cieszyński

Bielsko-Biała, Cieszyn, Nowy Targ, Skoczów, Ostrawa, Opawa.

Zwracamy się z prośbą o dokonywanie wszelkich wpłat zgodnie z podanymi terminami i sumami na wszystkie zapisane imprezy w biurze Związku lub na konto Związku nr. 73 9221 0000 0000 0879 2000 0010 Turnus Rehabilitacyjny na wiosnę 2024 roku będzie  od 15 kwietnia do 28 kwietnia w Krynicy Zdrój. Cena 3900/3950 Potwierdzenie uczestnictwa wraz z przedpłatą w wysokości 1200zł prosimy składać w Biurze Związku lub na nasze konto do końca listopada.

W programie:
• 2 zabiegi dziennie w dni robocze (od pon do pt), z zakresu fizjoterapii, belneo- lub hydroterapii
• poranna gimnastyka,
• opieka pielęgniarska,
• korzystanie z basenu pływacki,
• korzystanie z sauny suchej,
• korzystanie z siłowni, która pomoże zadbać o zdrową dawkę aktywności fizycznej,
• strefa Rozrywki
• zwiedzanie Krynicy - Zdrój z przewodnikiem

Jesienny turnus nad morzem w Ustroniu Morskim - ALKA  28.09.2024 - 11.10.2024 r.  Cena 3500zł/3550zł.                        Zapisy w biurze Związku, przedpłata 1000zł


Fot. Andrzej Łomża

"Chorwacja – Bośnia – Czarnogóra - Albania"

06 - 13 maja 2024 r.

I dzień – Zbiórka uczestników wycieczki w Sokołowie Podlaskim. Przejazd na lotnisko "OKĘCIE". Przelot do Splitu liniami lotniczymi LOT w godzinach ? Przejazd do Neum. Zakwaterowanie w hotelu Grand Hotel****. Obiadokolacja.

II dzień –Śniadanie. Przejazd do Mostaru - turecka starówka Kujundziluk, kamienny Stary Most, meczet Koski Mehmed-Paszy, dom Biśćevića, harem. Przejazd do Medzjugorie: Góra Objawień, Sanktuarium Maryjne, Kościół św. Jakuba. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

III dzień – Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Dubrownika. Zwiedzanie miasta "muzeum na wolnym powietrzu", gdzie każdy budynek jest zabytkiem: Brama Pile, Pałac Rektorów, Stradun, mury miejskie, klasztor Franciszkanów z najstarszą czynną apteką z 1317r, Pałac Sponza, Słup Orlanda, Katedra NMP, kościół Św. Błażeja, studnia Onufrego. W drodze do Dubrownika Stari Ston i najdłuższy ciąg fortyfikacyjny w Europie zwany "chińskim murem". Przejazd do hotelu w okolicach Budvy. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg

IV dzień – Śniadanie. Wycieczka do Albanii: Tirana - zwiedzanie: Plac Skanderbega, Meczet Ethem Beja, Piramida– dawne muzeum Envera Hodzy, Szkodra- meczet ołowiany, kościół katedralny, zamek Rozafa. Przejazd do Kruje - "albańskiego Krakowa". Przejazd do Lezha – Mauzoleum Skanderbega. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

V dzień – Śniadanie. 8 godzinny rejs "fish picnik" po Zatoce Kotorskiej z posiłkiem (ryba z grilla) i degustacją wina. W trakcie rejsu postój na wyspie Matki Boskiej na Skale i w Herceg Nowi oraz wypoczynek na plaży. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

VI dzień – Śniadanie. Wycieczka Budva: XV-wieczne mury, katedra romańska z IXw, kościół św. Trójcy, stare miasto – Cetynia – Park Narodowy Lovcen. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

VII dzień – Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Kotoru – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, położonego nad zatoką kotorską porównywaną często do krajobrazu norweskich fiordów, spacer po starym mieście otoczonym murami obronnymi: Brama Morska, wieża zegarowa, katedra romańska św. Tripuna, kościół św. Łukasza i NMP. Przejazd do Splitu. Zakwaterowanie w hotelu San Antonio ****. Obiadokolacja.

VIII dzień – Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Splitu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Cesarski Pałac Dioklecjana, Świątynia Jupitera, Mauzoleum Cesarskie, Perystyl, Westybul, Porta Aurea, średniowieczna starówka. Przejazd do Trogiru - starówka tego malowniczego miasta wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO od 1997 roku: Katedra św. Wawrzyńca, Brama Lądowa, Twierdza Kamerlengo, Pałac Čipiko. Przejazd na lotnisko w Splicie. Lot do Warszawy w godz. ? Przejazd autokarem do Sokołowa Podlaskiego. Zakończenie wycieczki.

Cena wycieczki 2550 zł + 500 €.

Osoby zapisane, które nie wpłaciły przedpłaty tj . 1500zł znajdują się na liście rezerwowej!!! Obecnie brak miejsc.

Cena obejmuje: transfer autokarowy Sokołów Podlaski – lotnisko "OKĘCIE"- Sokołów Podlaski, opiekę pilota, usługi przewodnickie w języku polskim we wszystkich miastach objętych programem, bilet lotniczy LOT, (bagaż rejestrowany: 1 szt., do 23 kg, + bagaż podręczny: 1 szt. do 8 kg), transport autokarem LUX w Chorwacji, Bośni, Czarnogórze i Albanii, zakwaterowanie w hotelach klasy **** (pokoje 2 osobowe z łazienkami), wyżywienie (śniadania bufetowe i obiadokolacje zgodnie z programem), wstępy do zwiedzanych obiektów (katedra i piwnice Dioklecjana w Splicie, meczet i Dom Turecki w Mostarze, zamek w Kruji, cytadela i mury miejskie w Budvie, katedra w Kotorze, katedra w Trogirze, fish picknik), system słuchawkowy GUIDE TOUR, ubezpieczenie NNW+KL, opłatę na TFG, opłatę na TFP, podatek VAT.

Brak wolnych miejsc. Tylko lista rezerwowa.

Grupa Oddziału Rejonowego Związku Emerytów z Sokołowa Podlaskiego. była na podobnej wycieczce 13 lat temu. Zapraszamy do przypomnienia sobie przeżytych wrażeń, oraz doznań estetycznych i smakowych. To już będzie 14 lat.Byliśmy również z BP"Glob"


Rok 2023

Malta 2023

Wielokrotnie zapowiadana Malta – 8 dni. Wypoczynek i zwiedza

 termin 10.10. - 17.10 2023r

Uwaga!! Wybory na Malcie

Kto chce zagłosować na Malcie, musi do 10 października wejść na stronę   https://ewybory.msz.gov.pl/   zarejestrować się postępując zgodnie z instrukcją podając swój adres pobytu: Hotel Soreda Andrew Cunningham Street, SPB 1746 St Paul's Bay, Malta

Wielokrotnie zapowiadana Malta – 8 dni. Wypoczynek i zwiedza

Uwaga bardzo ważne dla uczestników wycieczki dotyczy bagażu: W ramach oferty zapewniamy bagaż podręczny (wnoszony do samolotu) o wymiarach 20x30x40 cm i wadze do 10 kg. Bagaż podlega restrykcjom bagażu podręcznego (płyny w buteleczkach max. do 100 ml. o łącznej objętości max. 1 l. brak możliwości przewozu ostrych narzędzi takich jak noże, nożyczki, pilniczki itp.).

 


Program wycieczki

 I dzień. Zbiórka Uczestników wycieczki w Sokołowie Podlaskim ok. godz 2:30 przy urzędzie Miasta przejazd  na lotnisko Okęcie w Warszawie o godz. 4:30. Przelot na Trasie Warszawa – Luqa (Malta) w godz. 6:15 – 9:15. 

2,5 godzinna autokarowo – piesza wycieczka: Three City: Birgu, Senglea i Cospicua. Transfer do hotelu min***. Zakwaterowanie. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg

II dzień.  Półdniowa autokarowa wycieczka do pierwszej stolicy Malty - Mdiny, zwanej również "Cichym Miastem". Spacer z przewodnikiem po wąskich uliczkach średniowiecznego miasta, katedra św. Pawła, twierdza. Przejazd na Klify Dingli - piękny widok na pełne morze oraz wyspę Filfla. Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

III dzień. Śniadanie. Całodzienny indywidualny wypoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.

IV dzień. Śniadanie. Półdniowa autokarowo - piesza wycieczka. Spacer z przewodnikiem po stolicy Malty -Valletta: City Gate, Triqir Repubblika, konkatedra świętego Jana, Pałac Wielkiego Mistrza, Fort Św. Elma, fontanna z czterema Trytonami, dolne i górne ogrody Barraka (wspaniały widok na Grand Harbour i fort St. Angelo). Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

V dzień.  Śniadanie. Całodzienny indywidualny wypoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.

VI dzień. Śniadanie. Transfer autokarowy do portu w Cirkewwa, przeprawa promowa na Gozo. całodzienna wycieczka (połączona ze zwiedzaniem) po wyspie. Powrót promem na Maltę, przejazd do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

VII dzień. Śniadanie. Całodzienny indywidualny wypoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.

VIII dzień. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu o godz. 8:00. Przejazd na lotnisko. Lot na trasie Luqa (Malta) – Warszawa w godz. 9:50 – 12:45. Powrót do Sokołowa Podlaskiego Zakończenie wycieczki. 

Cena: 1800 zł./os. + 450 euro/os. Cena obejmuje: Bezpośredni lot na trasie Warszawa – Malta i Malta – Warszawa (bagaż podręczny o wymiarach 40 x 30 x 20 cm. i wadze do 10 kg. Istnieje możliwość dokupienia bagażu głównego 10 kg. lub 20 kg.), transfery autokarowe lotnisko – hotel – lotnisko, zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z programem, (organizację 4 autokarowych lokalnych wycieczek – bez wstępów,) usługę polskojęzycznych przewodników, ubezpieczenie NNW + KL, opłatę na TFG i TFP, podatek VAT. Uwaga!!! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Tu możesz zgłosić swoje uczestnictwo w organizowanej imprezie, uwagi i zapytania.