otwarte wtorek czwartek 9:00-11:00

Archiwum

Imprezy, które już za nami................

"Chorwacja – Bośnia – Czarnogóra - Albania"

06 - 13 maja 2024 r.

 • I dzień 6.05.2024.

 • Przejazd autokarem na lotnisko Okęcie. Przelot do Split liniami lotniczymi LOT w godzinach 14:40 – 16:40. Przejazd do Neum. Zakwaterowanie w hotelu Grand Hotel Neum ****+. Obiadokolacja. Nocleg
  II dzień 7.05.2024.
  Śniadanie. Przejazd do Mostaru - turecka starówka Kujundziluk, kamienny Stary Most, meczet Koski Mehmed-Paszy, dom Biśćevića, harem. Przejazd do Medzjugorie: Góra Objawień, Sanktuarium Maryjne, Kościół św. Jakuba. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
  III dzień 8.05.2024.
  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Dubrownika. Zwiedzanie miasta "muzeum na wolnym powietrzu", gdzie każdy budynek jest zabytkiem: Brama Pile, Pałac Rektorów, Stradun, mury miejskie, klasztor Franciszkanów z najstarszą czynną apteką z 1317r, Pałac Sponza, Słup Orlanda, Katedra NMP, kościół Św. Błażeja, studnia Onufrego. W drodze do Dubrovnika Stari Ston i najdłuższy ciąg fortyfikacyjny w Europie zwany "chińskim murem". Przejazd do hotelu Montenegro **** w Budvie. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg
  IV dzień 9.05.2024.
  Śniadanie. Wycieczka do Albanii: Tirana - zwiedzanie: Plac Skanderbega, Meczet Ethem Beja, Piramida– dawne muzeum Envera Hodzy, Szkodra- meczet ołowiany, kościół katedralny, zamek Rozafa. Przejazd do Kruje - "albańskiego Krakowa". Przejazd do Lezha – Mauzoleum Skanderbega. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
  V dzień 10.05.2024.
  Śniadanie. 4 godzinny rejs "fish picnik" po Zatoce Kotorskiej z posiłkiem (ryba z grilla) i degustacją wina. W trakcie rejsu postój na wyspie Matki Boskiej na Skale i w Herceg Nowi oraz wypoczynek na plaży. Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.
  VI dzień 11.05.2024.
  Śniadanie. Wycieczka Budva (XV-wieczne mury, katedra romańska z IXw, kościół św. Trójcy, stare miasto) – Cetynia – Park Narodowy Lovcen. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg
  VII dzień 12.05.2024.
  Śniadanie. Wykwaterowani z hotelu. Przejazd do Kotoru – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, położonego nad zatoką kotorską porównywaną często do krajobrazu norweskich fiordów, spacer po starym mieście otoczonym murami obronnymi: Brama Morska, wieża zegarowa, katedra romańska św. Tripuna, kościół św. Łukasza i NMP. Przejazd do Trogiru. Zakwaterowanie w hotelu Sv. Kriz ****. Obiadokolacja. Nocleg.
  VIII dzień 13.05.2024.
  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd autokarem do Splitu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Cesarski Pałac Dioklecjana, Świątynia Jupitera, Mauzoleum Cesarskie, Perystyl, Westybul, Porta Aurea, średniowieczna starówka. Przejazd do Trogiru - starówka tego malowniczego miasta wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO od 1997 roku: Katedra św. Wawrzyńca, Brama Lądowa, Twierdza Kamerlengo, Pałac Čipiko. Przejazd na lotnisko w Splicie. Lot do Warszawy w godz. 17:10 – 19:10. Zakończenie wycieczki na lotnisku w Warszawie, powrót autokarem do Sokołowa Podlaskiego.Turnus Rehabilitacyjny na wiosnę 2024 roku będzie od 15 kwietnia do 26 kwietnia w Krynicy Zdrój.

Pojechali..............................i się bawią.

"Studio Buffo" Warszawa

Wieczór Latynoski

11 kwietnia 2024 godz. 19:00

Cena koncertu wraz z transportem 200zł/220zł

Udział wezmą:
Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Natasza Urbańska, Magdalena Dąbkowska, Wiktoria Kostrzewa,
Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Maksymilian Więckowski,
Iga Ryś, Inga Gołębiowska, Aleksandra Kosińska, Błażej Ciszek, Paweł Orłowski, Janja Lesar, Krzysztof Hulboj, Carnival Stars.

Malta 10.10. - 17.10. 2023

Program wycieczki

I dzień. Zbiórka Uczestników wycieczki w Sokołowie Podlaskim ok. godz 2:30 przy urzędzie Miasta przejazd na lotnisko Okęcie w Warszawie o godz. 4:30. Przelot na Trasie Warszawa – Luqa (Malta) w godz. 6:15 – 9:15. 2,5 godzinna autokarowo – piesza wycieczka: Three City: Birgu, Senglea i Cospicua. Transfer do hotelu min***. Zakwaterowanie. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg

II dzień. Półdniowa autokarowa wycieczka do pierwszej stolicy Malty - Mdiny, zwanej również "Cichym Miastem". Spacer z przewodnikiem po wąskich uliczkach średniowiecznego miasta, katedra św. Pawła, twierdza. Przejazd na Klify Dingli - piękny widok na pełne morze oraz wyspę Filfla. Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

III dzień. Śniadanie. Całodzienny indywidualny wypoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.

IV dzień. Śniadanie. Półdniowa autokarowo - piesza wycieczka. Spacer z przewodnikiem po stolicy Malty -Valletta: City Gate, Triqir Repubblika, konkatedra świętego Jana, Pałac Wielkiego Mistrza, Fort Św. Elma, fontanna z czterema Trytonami, dolne i górne ogrody Barraka (wspaniały widok na Grand Harbour i fort St. Angelo). Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

V dzień. Śniadanie. Całodzienny indywidualny wypoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.

VI dzień. Śniadanie. Transfer autokarowy do portu w Cirkewwa, przeprawa promowa na Gozo. całodzienna wycieczka (połączona ze zwiedzaniem) po wyspie. Powrót promem na Maltę, przejazd do hotelu. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

VII dzień. Śniadanie. Całodzienny indywidualny wypoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.

VIII dzień. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu o godz. 8:00. Przejazd na lotnisko. Lot na trasie Luqa (Malta) – Warszawa w godz. 9:50 – 12:45. Powrót do Sokołowa Podlaskiego Zakończenie wycieczki.

Łeba -Turnus rehabilitacyjny 23.09.23 - 07.10.23r.

Łeba to jedna z największych, najpiękniejszych i najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. Zakwaterowanie: Ośrodek"Zdrowotel" w pawilonie 2. Położony jest w lesie sosnowym, w zacisznym miejscu z dala od zgiełku i hałasu.Zaledwie 150 m od plaży. Jest to zespół pięciu pawilonów z zapleczem gastronomicznym i rehabilitacyjnym. Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych typu standard z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym pokoju znajduje się łazienka, balkon, telefon, czajnik, wiatrochron i koc plażowy. Wszystkie okna z ekspozycją na stronę południową. Do dyspozycji gości: sklep, świetlica, kawiarnia, drink-bar, jadalnie, plac zabaw, boiska sportowe, tenis stołowy, przychodnia rehabilitacyjna, Internet WiFi. Akademia Zdrowia: wykłady, prelekcje, prezentacje z zakresu prozdrowotnego stylu życia i profilaktyki zdrowia. Obiekt serwuje dania tradycyjnej i współczesnej kuchni polskiej.Wyżywienie: 3 x dziennie. W programie:

Lwówek Śląski, Drezno, Szwajcaria Saksońska, Skalne Miasto Bastei, Konigstein (Królewski Kamień)

01.08 - 03.08.2023r.

Program wycieczki:

1 dzień - wyjazd o godz 6:00 z pod Urzędu Miasta. Po drodze zatrzymanie się w Lwówku Śląskim Zwiedzanie niezwykle ciekawego miasta, w programie min. spacer po Rynku, Ratusz Miejski, mury miejskie oraz zwiedzanie Browaru Lwówek w muzeum zgromadzone zostały dawne urządzenia, które służyły do wytwarzania piwa i jego przechowywania. Podczas zwiedzania poznanie procesu produkcji lwóweckiego piwa. Zobaczymy warzelnię piwa, leżakownie i rozlewnie. Przejazd do miejsca zakwaterowania w Motel Łużycki obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – śniadanie, wyjazd do Drezna,miasta zwanego perłą baroku i Florencją Północy. Spacer po wspaniałej stolicy Saksonii Tarasami Bruhla wzdłuż Łaby. Kierowanie się w stronę Placu Zamkowego z rezydencją władców Saksonii – Wettynów. Następnie przejście w stronę Placu Teatralnego z operą Sempera. Zwiedzanie popularnego Zwinger - perły saksońskiego baroku znajdującej się w centrum Drezna. Jest zaliczany do najbardziej znaczących budowli późnego baroku w Europie. Następnie udanie się do Kościoła Marii Panny zwanej po niemiecku: Frauenkirche – protestancki kościół, który uznawany jest jako symbol odbudowującego się Drezna. Po zwiedzaniu czas wolny w podziemnym pasażu Altmarkt-Galerie. Znajdują się tam liczne sklepy, bary, kafejki oraz restauracje. Powrót do Motelu Łużyckiego, kolacja bankietowa z muzyką i imprezą taneczną, nocleg.

3 dzień śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd do Szwajcarii Saksońskiej, która uznawana jest za krainę skał i zamków. Największą atrakcją tego regionu jest grupa skalna Bastei oraz most Bastei. Przejazd autobusem wahadłowym po szlaku skalnym pod sam most Bastei - jest to zbudowany ze skał piaskowca most o długości 76,5 m. Zlokalizowany tuż nad rzeką Łabą. Wokół mostu rozlokowanych jest wiele platform widokowych skąd widać wielkie przestrzenie lasów, skał i pagórków. Następnie przejazd do Konigstein (Królewski Kamień). Zwiedzanie największej górskiej twierdzy w Europie, położonej w samym sercu Saksonii i należącej do najpiękniejszych umocnień w Europie. Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną W trakcie powrotu obiad. Przyjazd w godzinach późno-wieczornych.

Już tam byliśmy we wrześniu 2014 roku.

 Węgry w dniach 06.05.23 -12.05.23r.

"Eger – Zakole Dunaju – Budapeszt – Balaton"

Program wycieczki

I – dzień • Zbiórka Uczestników wycieczki w Sokołowie Podl. o godz. 04.00. • Przejazd przez Polskę i Słowację do Egeru • Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – minaret, Pałac Biskupa, Bazylika, słynne winiarnie w dolinie "Pięknej Pani" (degustacja win, możliwość zakupu różnorodnych gatunków win). • Obiadokolacja • Przyjazd do Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu ***, nocleg. II – dzień • Śniadanie • Przejazd do Estergom - dawna siedziba królewska, miejsce chrztu Węgrów w 1000 r. Zwiedzanie największej na Węgrzech bazyliki • Przejazd do Vysehradu - ruiny XIII-wiecznego zamku (Pałac, Baszta Wodna, Wieża Salomona) • Przejazd do Szentendre – miasto artystów z licznymi galeriami i restauracjami. Spacer po barokowym Starym Mieście, cerkiew Blagovestvenska, muzeum Marcepana • Czas wolny dla Uczestników wycieczki • Powrót do Budapesztu, krótki odpoczynek w hotelu • Obiadokolacja regionalna w restauracji TROFEA, bardzo bogate menu, występ zespołu folklorystycznego • Powrót do hotelu • Nocleg. III – dzień • Śniadanie. • Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem – bazylika św. Stefana, Plac Bohaterów, Parlament, Wzgórze Gellerta, Zamek Królewski na Wzgórzu Zamkowym, Galeria Narodowa, Baszta Rybacka, kościół Macieja, Zespół Zamkowy Vajdahunyad, (w trakcie zwiedzania czas dla uczestników wycieczki). • Powrót do hotelu, krótki odpoczynek • Obiadokolacja • "Budapeszt nocą" - rejs statkiem po Dunaju • Powrót do hotelu, nocleg IV – dzień • Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Veszprem (miasto królewskie) – Pałac Biskupi, Katedra Św. Michała z kaplicą św. Gizeli żony św. Stefana, "Ovaros Ter", Brama Bohaterów. Przejazd do Balatonfured – zwiedzanie miasteczka-kurortu nad Balatonem, czas dla uczestników wycieczki – plaża, port jachtowy • Wycieczka na płw. Tihany - Opactwo Benedyktyńskie z 1055 r., czas na zakupy regionalnych pamiątek • Przejazd do hotelu nad Balatonem, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg V – dzień • Śniadanie. Całodzienny wypoczynek nad Balatonem • Obiadokolacja, nocleg VI – dzień • Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Godollo, zwiedzanie pałacu Antala Grassalkovicha, ulubionego miejsca odpoczynku cesarzowej Elżbiety "Sissi", przejazd do Miskolca. 3 – godzinna wizyta w kąpielisku termalnym. Obiadokolacja. • Przejazd do Koszyc. Zakwaterowanie w hotelu ***, nocleg VII – dzień • Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Spacer po Starym Mieście w Koszycach. Przejazd do Polski (obiad na trasie przejazdu). Przyjazd do Sokołowa Podlaskiego w godzinach wieczornych.

Uczestnicy wycieczki bardzo dziękują Pilotce Wycieczki p. Kamili.

Świeradów Zdrój

Zakwaterowanie: Hotel*** Świeradów posiada 3 gwiazdki, znajduje się w Świeradowie Zdrój, malowniczo położonym kurorcie nad rzeką Kwisą pomiędzy Grzbietami Wysokim a Kamienickim Gór Izerskich, od lat przyciągającym kuracjuszy i turystów. Położony w otulinie miejskich parków jest oddalony około 150 m od Domu Zdrojowego. Hotel trzy-kondygnacyjny, dysponuje 32 pokojami wszystkie posiadają łazienki, TV. Obiekt posiada własną restaurację ogródek piwny i zadaszonego grilla. Dobrze wyposażona baza rehabilitacyjna umożliwia odpoczynek i rehabilitację.

Wyżywienie: 3 x dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany do stolika.

Program: wieczór grillowy na zewnątrz (zadaszony grill), wieczorek taneczny ze słodkim poczęstunkiem,
wycieczka z przewodnikiem po Świeradowie.
Termin: 15.04 - 27.04.2023

KAZIMIERZ DOLNY – KRAKÓW – WIELICZKA - SANDOMIERZ Termin 26-07 – 29.07 2022

 PROGRAM WYCIECZKI.

 1 dzień 26 lipca wtorek - wyjazd o godz. 6:00 z pod Urzędu Miasta w Sokołowie Podlaskim, przejazd do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie: rynku, Klasztoru Reformatów, Kościoła Farnego, Spichlerza Mikołaja Przybyły oraz ruin zamku obronnego. Wejście na basztę i Górę Trzech Krzyży, skąd rozciąga się przepiękna panorama na miasto. Wyjazd w drogę do Krakowa, przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – śniadanie, zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem lokalnym: Wzgórze Wawelskie – Katedra Wawelska z Grobami Królewskimi, krypty Marii i Lecha Kaczyńskich, dzwon Zygmunta oraz Zamek Wawelski: dziedziniec, rzeźba Smoka. Spacer po starówce: Rynek, Kościół Mariacki ze wspaniałym gotyckim ołtarzem Wita Stwosza, Sukiennice – renesansowe hale targowe, gdzie można kupić pamiątki, mury obronne, Brama Floriańska, Barbakan. Powrót do ośrodka, obiadokolacja w formie bankietu z DJ, nocleg.

 3 dzień - śniadanie, przejazd do Wieliczki, zwiedzanie Kopalni z przewodnikiem, który opowie o historii i tajemnicach kopalni, grupa odwiedzi niezwykłe miejsca, wykute w soli piękne komory, niesamowite podziemne jeziora, majestatyczne konstrukcje ciesielskie i unikalne solne rzeźby, maszyny i narzędzia górnicze wszystko na blisko 3 kilometry krętych korytarzy, a także pozna Legendę księżnej Kingi, która przyniosła bogactwo soli na polską ziemię. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg. 4 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, przyjazd do Sandomierza – zwiedzanie miasta Śladami Ojca Mateusza - przewodnik opowie o przygodzie Sandomierza ze znanym serialem, w poszukiwaniu filmowych miejsc: Sandomierski Rynek Starego Miasta, Przystanek autobusowy i sklep przy Bramie Opatowskiej, Posterunek policji. Następnie Podziemna Trasa Turystyczna – słynne lochy w Sandomierzu to dawne średniowieczne magazyny kupieckie. Przez wieki wykorzystywane przez sandomierskich handlarzy przetrwały do naszych czasów. Obiad. Wyjazd. Powrót do Sokołowa Podlaskiego w godzinach wieczornych.

Malta 26.09 - 03.10.2023

Drezno i Szwajcaria Saksońska Sierpień 2023 r.

"Tyrol.Liguria Cinque Terre, Bolonia i troszkę mniej znanej Toskani…"

 od 25 września 2021 r

do 03 października 2021 r

Tutaj zaczyna się Twój tekst. Kliknij w tym miejscu i 

Andaluzja – zwiedzanie i wypoczynek

01.06. – 08.06. 2019 rok